Altun Puan Kullanımı

Altun Puan nedir, nasıl kullanılır?

 

Altun Puan bir ödeme aracıdır. Kredi kartı/banka kartınızdan aktarmış olduğunuz puanlarınız Altungold.com üyeliğinize Altun Puan olarak aktarılır veya Altun Puan'ı direkt olarak satın alabilirsiniz. 1 Altun Puan = 1 TL'ye tekabül etmektedir. Altun Puanlarınızı kullanabilmenizin tek yolu bir Altın Havale siparişi vermektir ve bu Altın Havale siparişinin ödeme işlemi esnasında ödemeyi Altun Puanlar ile yapmanız gerekir. Altun Puanlarınızı fiziksel gönderimli altın ürünlerinin ödemesinde de kullanabilirsiniz.

 

Altun Puan Kullanımı:

1 - Kredi kartınızdan/banka kartınızdan aktarmış olduğunuz veya satın almış olduğunuz Altun Puanlar, ekranınızın sağ üst köşesindeki bakiye kısmında görünür.

 

2 - Anasayfada bulunan Bütçene Göre Altın Al arayüzüne gelerek ''Bütçeniz'' kutucuğuna sahip olduğunuz kadar Altun Puan miktarını yazıp ENTER'a basın. Altun Puanlarınız karşılığına tekabül eden elektronik gram altın tutarı ''Gram'' kutucuğunda belirecektir.

 

3 - ''Banka'' kutucuğunda önemli olan nokta ise Altın Havale siparişinizin, hangi bankaya transfer edilmesini istediğiniz seçimdir. Listede bulunan bankalardan altın hesabınızın bulunduğu bankayı seçin. Ardından ''Hemen Al'' butonuna basarak ödeme adımına geçin.

 

 

4 - Siparişinizin ödeme işlemi esnasında, sağ tarafta bulunan kısımda (mobil cihazlarda sayfanın alt kısmında) Sipariş Özeti başlığı yer almaktadır. Sipariş Özeti başlığı altındaki sarı renkli kutucukta bulunan ''Kullanılacak maksimum puan miktarı''nın aynısı, bir üstteki ''Kullanılacak Puan'' kutucuğuna yazarak ''Kullan''a basın.

 

 

5 - Altun Puanlarınızı kullandığınıza dair ''Puan kullandınız'' ibaresi gördüğünüzde, sol kısımda ''Kullanım Koşul & Şartlarını okudum ve kabul ediyorum'' seçeneğini işaretleyin  ''Siparişi tamamla'' butonuna basın.

6 - Siparişinizi tamamladığınızda Altın Havale siparişiniz başarıyla tarafımıza ulaşır ve mesai gün/saatleri içerisinde (Pazartesi-Cuma, 09:00-17:00) seçmiş olduğunuz bankada bulunan altın hesabınızın IBAN numarasına transfer edilir.

altın havale, altın transfer, elektronk altın

Altın Transfer

Siparişleriniz 1 saat
içerisinde hesabınızda.

hızlı kargo,hızlı sipariş,anında kargo,bir günve kargo,hızlı gönderim

Hızlı Gönderim

Siparişleriniz gönderimi, aynı gün yapılır.

orjinal ürün,sertifikalı ürün,garantili ürün

Sertifikalı

Ürünlerimiz sertifikalı ve
orjinaldir.

güvenli,güvenli alışveriş,3d secureli alışveriş

100% Güvenlik

256 bit şifreleme ve 3D secure
güvenlik sistemi ile tam güvenlik.

6noran Interactive E-ticaret, E-ticaret, 6nStore