Altın Transfer Nasıl Yapılır?

Elektronik altın, "Elektronik Altın - Online Altın" kategorisinden satın almış olduğunuz gramaj karşılığındaki has (1000 milyem) altını ifade eder. Banka hesabınıza havale olarak gönderileceği için (fiziki teslimat olmadığı için) "Elektronik" olarak ifade edilir.

Altın transferi Garanti Bankası, Ziraat Bankası, Halk Bankası, Akbank, Denizbank ve Kuveyt Türk altın hesaplarına yapılmaktadır.

Müşterinin sipariş esnasında belirtmiş olduğu altın tutarı, ödeme işleminden sonra banka altın hesabına transfer edilmektedir.

Altın transferleri 02.07.2019 tarihi itibariyle kayıt olan müşteriler için sadece kart sahibine gerçekleştirilecektir. Kart sahibi harici transfer talepleri olumsuz değerlendirilerek iptal edilecektir.

1 saat içerisinde altın gönderimi onaylı ve kayıtlı müşterilerimiz için geçerlidir. Şirketimizin şüpheli gördüğü işlemleri iptal etme veya geciktirme hakkı saklıdır.

Sitemizdeki altın fiyatları uluslararası altın fiyatına paralel olarak sürekli güncellenmektedir. Liste fiyatlarına banka pos komisyon oranları eklenmiştir. 

Pazartesi-Cuma arası saat 17:00'a kadar verilen siparişleriniz ödeme onayı sonrası 1 (bir) saat içerisinde hesabınıza havale gönderilmektedir. Saat 17:00 - 09:00 arası verilen siparişler ise aynı gün saat 09:00'den itibaren 1 saat içerisinde hesabınıza havale gönderilir.

Banka kaynaklı gecikmelerden Altun Gold sorumlu değildir.

Yeni üye olan müşterilerimizin ilk siparişleri için Ödeme Onayı Protokolü uygulanarak doğrulama adımından sonra siparişleri transfer edilmektedir.

Daha fazla bilgi için: Üst Düzey Güvenlik Ve Ödeme Onayı Protokolü

 

​Belirtilen kurallar "Altın Transfer" kategorisindeki ürünler için geçerlidir.

altın havale, altın transfer, elektronk altın

Altın Transfer

Siparişleriniz 1 saat
içerisinde hesabınızda.

hızlı kargo,hızlı sipariş,anında kargo,bir günve kargo,hızlı gönderim

Hızlı Gönderim

Siparişleriniz gönderimi, aynı gün yapılır.

orjinal ürün,sertifikalı ürün,garantili ürün

Sertifikalı

Ürünlerimiz sertifikalı ve
orjinaldir.

güvenli,güvenli alışveriş,3d secureli alışveriş

100% Güvenlik

256 bit şifreleme ve 3D secure
güvenlik sistemi ile tam güvenlik.

6noran Interactive E-ticaret, E-ticaret, 6nStore