Üst Düzey Güvenlik ve Ödeme Onayı Protokolü

 

YENİ ÜYELER İÇİN ÖDEME ONAYI PROTOKOLÜ

Altungold.com'a yeni üye olan ve ilk defa sipariş verecek üyelerimiz için Güvenlik Protokolü uygulanmaktadır.

 

Siparişinizin, siz tarafından verildiğinin tespit ve onayı için bankanıza yardımcı olabilmemiz adına; işlem yapmış olduğunuz kredi/banka kartının ön tarafına ait bir fotoğrafı (isim-soyisim ve kart numarasının son dört hanesi görünecek şekilde) sipariş numaranız ile birlikte tarafımıza iletebilirsiniz.

 

Yalnızca Canlı Destek ve WhatsApp İletişim kanallarımızdan yapılan doğrulamalar kabul edilecektir.

 

Altungold.com'da bir sipariş verirken KVKK, Mesafeli Satış Sözleşmesi ve yukarıda belirtilen Ödeme Onayı Protokolü'nü kabul edersiniz ve bu adımları uygulamadığınız takdirde siparişlerinizin onaylanmaması sonucunda doğabilecek tüm sorumluluğun müşteriye ait olduğunu biliniz.
 
ELEKTRONİK GRAM ALTIN ÜRÜNÜNE YÖNELİK KULLANIM KOŞULLARI/KULLANIM KURALLARI: Altungold.com'da bir Altın Havale siparişi oluşturan bir üye, bu siparişin ödemesini yalnızca kendi adına olan, şahsına/ismine ait kredi kartları/ödeme yöntemleri ile gerçekleştirebilir. Bir üye, kendine ait olmayan bir kredi kartı ile ödeme girişiminde bulunması durumunda ilgili üyelik erişime kapatılır ve siparişi için iptal/iade işlemi sağlanır. Ayrıca kullanmış olunan kredi kartının sahibin Altungold.com'da bir üyeliği mevcut ise bu üyelik de ''3. taraf şahıslarla ödeme bilgilerini paylaşma'' nedeniyle üyeliğinin engellenmesiyle karşı karşıya kalacaktır. İlgili kredi kartına ise kullanım engeli konulur. Altungold.com doğrudan Türkiye Cumhuriyeti Ticaret Bakanlığı'na bağlıdır ve Ticaret Bakanlığı'nın belirlemiş olduğu yukarıdaki kurallar, prosedürler ve protokoller katıdır, değiştirilemez ya da geçerliliğini yitiremez. Altungold.com'da üyelik oluşturarak sipariş verdiğiniz anda, bu kuralları, prosedürleri, protokolleri ve Ödeme Onayı Protokolü'nü kabul edersiniz. Bu anlaşmaya göre, Kullanım Koşulları/Kullanım Kuralları ihlalinde bulunan üyelikler sınırsız süre boyunca kalıcı olarak erişime kapatılacaktır.
 
altın havale, altın transfer, elektronk altın

Altın Transfer

Siparişleriniz 1 saat
içerisinde hesabınızda.

hızlı kargo,hızlı sipariş,anında kargo,bir günve kargo,hızlı gönderim

Hızlı Gönderim

Siparişleriniz gönderimi, aynı gün yapılır.

orjinal ürün,sertifikalı ürün,garantili ürün

Sertifikalı

Ürünlerimiz sertifikalı ve
orjinaldir.

güvenli,güvenli alışveriş,3d secureli alışveriş

100% Güvenlik

256 bit şifreleme ve 3D secure
güvenlik sistemi ile tam güvenlik.

6noran Interactive E-ticaret, E-ticaret, 6nStore