Özenle biriktirdiğiniz altınlarınızı bize göndererek elektronikleştirebilirsiniz.

Tek yapmanız gereken Türkiye'nin en güvenilir Altın E-ticaret sitesi altungold.com üzerinden ücretsiz üye olmak ve işlemlerinizi başlatmak.

altungold.com üzerinden dilediğiniz anda hesabınıza altın transferi yapabilir, farklı online sitelerinden satın aldığınız altınları (altın al - altın sat) güvenli ve karlı bir şekilde satabilir ve biriktirdiğiniz kredi kartı puanlarınızı dilediğiniz anda Altın ve Altun Puan'a dönüştürebilirsiniz.

Kredi kartı puanılarım ile alışveriş yapabilir miyim? Elektronik altın nedir? Altun Puan nedir? Altın Fiyatı? Güncel altın fiyatları? En uygun altın nereden alınır? gibi sorularınıza yanıt arıyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

Güvenli Altın Alışverişi Nereden Yapılır?

altungold.com bağımsız kuruluşlar tarafından PCI Veri Güvenliği Standartları gereği periyodik olarak Güvenlik Taramaları, Sızma ve Stres Testleri yapılmaktadır. Resmi PCI Güvenlik Standartları Konseyi ve Onaylı Tarama Hizmeti Sağlayıcısı (ASV) altungold.com E-ticaret sitesinin %100 güvenli olduğunu raporlamıştır. Bu rapor ile kredi kartı bilgileriniz alışveriş esnasında korunduğunu ve site alt yapısının güvenli olduğunun belgesidir.
Güvenli Altın Alışı, Güvenli Alışveriş, Güvenli Altın Transferi, Güvenli Alışveriş Sitesi

Güvenli Alışveriş Hesabı?

Üyelik işlemleri sadece bir kaç saniye süren altungold.com üzerinden yapılan kayıtlar GSM Onayı ile daha güvenli bir alışveriş keyfi sağlamaktadır. Bununla birlikte T.C. Kimlik No. onayı ile işlemleriniz daha hızlı yapılmaktadır.

Lütfen GSM onay kodunuzu kimseyle paylaşmayın ve kayıt için kullandığınız şifrenin zor olmasına itina gösterin.

Banka Hesabına Altın Transferi?

Sitemizden fiziki veya banka hesabına havale yoluyla altın alışverişi güvenli bir şekilde yapılmaktadır. Banka hesabınıza altın almak (altın transfer etmek, altın havale etmek) için altungold.com ana sayfasında bulunan “Bütçenize Göre” ve/veya “Altın Transfer” kategorisi altından güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Elektronik altın fiyatları? Kredi kartı puanlarımı nasıl değerlendirebilirim? Kredi kartı puanı ile altın alışverişi?Hesabıma altın transfer, Elektronik altın alışverişi nedir? Hesaba altın transferi

Altın Transferi Hakkında

altungold.com sitesi üzerinden vereceğiniz hesaba altın transfer siparişleriniz en düşük HAS altın oranları ile 1 saat içerisinde banka hesabınıza aktarılmaktadır.

Hangi Bankalara Altı Transferi Yapılır?
altungold.com aşağıdaki bankalara güvenli bir şekilde altın transferi yapılmaktadır.

  • Teb Bankası Altın Transferi (1.000 Saflık)
  • Garanti Bankası Altın Transferi (1.000 Saflık)
  • Ziraat Bankası Altın Transferi (1.000 Saflık)
  • Halk Bankası Altın Transferi (0.995 Saflık)
  • Albaraka Türk Altın Transferi (0.995 Saflık)
  • Akbank Altın Transferi (0.995 Saflık)
Altın Al - Altın Sat - Altın Transferi Nedir? - Altın Havale Nedir? - Altın Havale Nasıl Yapılır? - Altın Transfer Nasıl Yapılır? - Gram Altın Nasıl Alınır? - Hesaba Altın Transferi - Hesaba Altın Havale - Elektronik Altın - Teb bankasına altın transferi - garanti bankasına altın transferi - akbanka altın transferi - halk bankasına altın transferi - ziraat bankasına altın transferi

Kredi Kartı Puanlarımı Nasıl Değerlendirebilirim?

Kredi kartı puanlarınız ile dilerseniz banka hesabınıza, dilerseniz kargo yoluyla fiziki altın alabilirsiniz. Bunun yanı sıra silinmek üzere olan kredi kartı puanlarınızı altına çevirmek istemiyor fakat silinmesini engellemek istiyorsanız Altun Puan alabilirsiniz. Satın aldığınız altun puanlar hesabınıza tanımlanır ve sonraki alışverişlerinizde altına çevirmeniz için hazırda bekler. Bekleme süresi sınırsız olup dilediğiniz miktarda altun puan alabilirsiniz. Dönüştürme işlemlerinde her hangi bir ek ücret alınmamaktadır.

altın havale, altın transfer, elektronk altın

Altın Transfer

Siparişleriniz 1 saat
içerisinde hesabınızda.

hızlı kargo,hızlı sipariş,anında kargo,bir günve kargo,hızlı gönderim

Hızlı Gönderim

Siparişleriniz gönderimi, aynı gün yapılır.

orjinal ürün,sertifikalı ürün,garantili ürün

Sertifikalı

Ürünlerimiz sertifikalı ve
orjinaldir.

güvenli,güvenli alışveriş,3d secureli alışveriş

100% Güvenlik

256 bit şifreleme ve 3D secure
güvenlik sistemi ile tam güvenlik.

6noran Interactive E-ticaret, E-ticaret, 6nStore